NOVA GRADIŠKA: “BLJESKU U ČAST”, RITAM PARKA – Početak sezone i bogatih kulturno-zabavnih sadržaja

Datum objave: 22. 4. 2025. | Kategorija: Susreti

NOVA GRADIŠKA – Baš kao i u ostatku zemlje, Uskrs i povoljne vremenske prilike najavile su početak turističke sezone i na kontinetu. Uz novogradiške ulice, oživjela je i najljepša gradska pozornica na otvorenom, spremna za nove sadržaje- manifestaciju Bljesku u čast, posljednjeg dana travnja, a onda i Ritam parka, glazbeno-zabavnu vikend priču ispunjenu sadržajima po mjeri i malih i velikih

Nakon što su, s Uskrsom i dolaskom lijepog vremena, oživjele novogradiške ulice, Grad, zajedno sa svojom najljepšom pozornicom na otvorenom, spremno čeka nove sadržaje. Potvrdili su to mnogobrojni posjetitelji koji su se, u blagdanski vikend, okupili u središnjem gradskom parku, podržati nastupe malih plesača, razmijeniti čestitke i podružiti se s dragim ljudima. Jer, sezona je počela, a s njom i vrijeme za nove, Novogradiščanima i njihovim gostima, omiljene manifestacije.

Nakon tradicionalne blagdanske priče po mjeri malih i velikih, posljednji travanjski vikend rezerviran je za gastro druženje i događaj pod nazivom “Bljesku u čast”. Uz natjecanje u kuhanju graha, smotru šetanih kola u režiji članova HKUU Trenk, cjelodnevno događanje završit će koncertom Miroslava Škore na koji ste svi pozvani.

Bit će to i neslužbena najava za sadržajno bogate proljetne vikende u gradskom parku i još jedno izdanje manifestacije Ritam parka koja će, u organizaciji Doma kulture, Gradske glazbe i Turističke zjednice grada, Novu Gradišku ispuniti dobrom energijom, zvucima još bolje glazbe, kuulturom, plesom i kazališnim predstavama, kao najbolja priprema za ludnicu u kolovozu i još jedno izdanje najvećeg ljetnog open air događanja na kontinentu. Tražite li zabavu po mjeri i nove doživljaje, svakako navratite u Novu Gradišku.

TEKST: S. Tarbuk                 FOTO: TZ NG

Slavonski ©   2013 - 2024 sva prava pridržana
hosting: Plus hosting web: exdizajn