INCIDENT U BRESTOVCU – Nakon nekoliko sati muškarac dragovoljno izašao iz kuće iz koje je odbijao izaći

Datum objave: 01. 8. 2024. | Kategorija: Crna kronika

BRESTOVAC – U kući je boravio sam i tijekom postupanja nije dolazilo do ugrožavanja sigurnosti drugih osoba niti je bilo potrebe za primjenom sredstava prisile, priopćili su iz PU požeško-slavonske.

Policijski službenici su danas 1. kolovoza 2024.g. u mjestu Brestovac u vremenu od 9 do 14 sati postupali po događaju u kojemu se 38-godišnji muškarac, pod specifičnim okolnostima, zaključao u obiteljsku kuću iz koje je odbijao izaći.

Nakon nekoliko sati, ipak je, na zahtjev policijskih službenika, dragovoljno izašao iz kuće te je prevezen u Opću županijsku bolnicu Požega radi pružanja liječničke pomoći. U kući je boravio sam i tijekom postupanja nije dolazilo do ugrožavanja sigurnosti drugih osoba niti je bilo potrebe za primjenom sredstava prisile, priopćila je policija.

TEKST: S. P.                FOTO: D. K.

Slavonski ©   2013 - 2026 sva prava pridržana
hosting: Plus hosting web: exdizajn