GRAD POŽEGA – Tržnica uskoro na novoj lokaciji

POŽEGA – Bliži se početak rada nove tržnice u Cvjetnoj ulici. U tijeku je postavljanje završnog sloja asfalta. Početak rada nove tržnice planiran je za travanj.
Radove izvodi tvrtka Ceste Požega d.o.o., a završetak se očekuje do kraja tjedna. Po završetku građevinskih radova slijedi postavljanje klupa, kontejnera i ostale opreme te sadnja drveća i zelenila. Početak rada nove tržnice planiran je za travanj.
Podsjetimo, nova će tržnica biti vanjskog karaktera s natkrivenim klupama za prodaju. U sklopu tržnice bit će ugostiteljski objekt, sanitarni i uredski objekti, skladišni prostor i 8 parkirališnih mjesta za veleprodaju. Kupcima će biti na raspolaganju 73 parkirališna mjesta.
Vrijednost radova izgradnje požeške tržnice je 612.690,70 eura bez PDV-a, a izgradnju financira Grad Požega.
TEKST: S. P. FOTO: Komunalac Požega












