NOVA GRADIŠKA – Uhvatite Ritam parka uz Dino Dvornik tribute band, Reanimatore, Edu Maajku i brojne druge

Datum objave: 03. 7. 2025. | Kategorija: Scena

NOVA GRADIŠKA – Nakon izvrsnog lipanjskog programa manifestacije Volim ljeto i kulturu, Novogradiščani i njihovi sve brojniji gosti i u srpnju će moći uživati u sadržajima na najljepšoj gradskoj otvorenoj pozornici. Promenadni koncerti Gradske glazbe i brojni gostujući izvođači čekaju svakog vikenda. Zabilježite datume, povedite ekipu i uživajte u Ritmu parka!

Novogradiški gradski park, posljednjih godina, nije više samo ugodno odredište za ljetni hlad. Pozornica je to za brojna događanja i koncerte koji ljetu daju sasvim drugačiji ritam, ali i mjesto najljepših druženja i ugodnih susreta. Potvrdilo se to i tijekom lipnja, zahvaljujući izvrsnom programu manifestacije Volim ljeto i kulturu, na koju su, uz Novogradiščane, redovno navraćali i posjetitelji iz susjednih gradova, a bit će tako i narednih dana, jer, vrijeme je za Ritam parka.

Uz promenadne koncerte Gradske glazbe, novi turistički proizvod, svima koji navrate, od 4. srpnja do 13.kolovoza, ponudit će i brojne koncerte gostujućih glazbenika-domaće bendove, tribute nastupe, jazz i akustiku, kao i nekolicinu iznimno prepoznatjivih imena. Ulaz je besplatan.

Zabilježite datume, povedite ekipu i vidimo se u parku. Jer, uz dobru mjuzu i vrhunsku ugostiteljsku ponudu domaćih OPG-a, top atmosfera je zagarantirana. Uhvatite Ritam parka i dobro došli!

TEKST: S. Tarbuk                   FOTO: Plakat

Slavonski ©   2013 - 2024 sva prava pridržana
hosting: Plus hosting web: exdizajn