KOŠARKA – Danas u 16:00 sati Plamene dočekuju Zadar
POŽEGA – U 20. kolu Premijer lige Plamene će na domaćem terenu dočekati Zadar u srazu šestog protiv osmog sastava lige. Iako su s nešto slabijim rezultatima ove sezone, tri kola prije kraja praktički izgubile priliku za plasman u play-off, motiva pred ovaj dvoboj neće nedostajati.
Prvi susret između ove dvije ekipe odigran u prosincu u Zadru pripao je domaćinu rezultatom 67:59, pa će tako sutrašnja utakmica biti dobra prilika požeškim curama za revanš, ali također, ono što je još bitnije, poslužit će kao dio pripreme i hvatanje željenog ritma pred za njih najbitniji dio sezone – završnicu Kupa u kojoj će braniti trofej osvojen prošle sezone.
Na drugoj strani Zadranke u Požegu dolaze rasterećene, jer brige oko ostanka davno su riješene, a do kraja prvenstva igraju za popravak dojma, pomak na ljestvici i što bolji završetak za njih vrlo solidne sezone. Za našu publiku ovaj susret ujedno će biti prilika da još jednom pozdravi Emiliju Podrug koja je ostavila značajan trag i ispisala povijest braneći boje domaćeg kluba. Stoga vas pozivaju da u što većem broju napunite dvoranu “Tomislav Pirc” i sutra od 16.00 sati uživate u vrhunskoj košarci.
TEKST: S. P. FOTO: Plakat