JUDO KLUB SLAVONAC ČAGLIN – Pet medalja iz Viteza, Lani Knaus zlato i titula najbolje

Datum objave: 18. 12. 2022. | Kategorija: Sport

ČAGLIN – Na Međunarodnom judo turniru u Vitezu održanom 17.12. nastupilo je 400 natjecatelja iz 50 klubova iz 4 države (Bosna i Hercegovina, Srbija,Crna Gora i Hrvatska). Judo klub Slavonac nastupio je s 9 natjecatelja te su osvojili 5 medalja.

Brončane medalje u uzrastu do 11 godina osvojili su Bruno Bluha, Filip Šutić i Nemanja Đukić, bez medalje ovaj put je ostao Rafael Ćosić. Ella Lukas također se okitila brončanom medaljom u uzrastu do 13 godina dok je Ivano Bošnjak završio na 5 mjestu.

U uzrastu do 15 godina Lana Knaus osvaja zlatnu medalju i titulu najbolje natjecateljice u uzrastu do 15 godina. Tena Trtanj je također nastupila u uzrastu djevojčica do 15 godina te turnir završava na 5 mjestu. Marin Knaus nastupio je u uzrastu kadeta i u jakoj konkurenciji plasirao se na 5 mjesto. “Ovo je ujedno i posljednji turnir ove godine, pred nama je zaslužena pauza i početkom slijedeće godine nastavljamo sa napornim treninzima i idemo po nove pobjede i medalje.” naglasio je trener Robert Garc.

TEKST: S. P.                FOTO: R. G.

Slavonski ©   2013 - 2024 sva prava pridržana
hosting: Plus hosting web: exdizajn