VODOOPSKRBA – Ako primjetite zamućenje, vodu ne koristite za piće bez prokuhavanja

Datum objave: 11. 12. 2022. | Kategorija: Društvo

POŽEGA – U dijelu sustava vodoopskrbe prisutno je blago zamućenje. Djelatnici  požeškeTekije d.o.o. prate stanje i poduzimaju potrebne aktivnosti do potpune normalizacije stanja na terenu.

Zbog velikih količina oborina u proteklom periodu na cijelom području Požeštine tokom prethodnih dana, a posebice prošle noći, došlo je do zamućenja gorskih izvorišta Veličanke i Stražemanke. Izvorišta Veličanke i Stražemanke su maksimalno prigušena, a vodoopskrba Požeštine osigurana je iz drugih izvora. Na području Požege i Velike su uključeni dodatni zdenci. U dijelu sustava vodoopskrbe prisutno je blago zamućenje.

Djelatnici Tekije d.o.o. prate stanje i poduzimaju potrebne aktivnosti do potpune normalizacije stanja na terenu. Ako primjetite zamućenje vode, vodu ne koristite za piće bez prokuhavanja, – priopćili su iz Tekije d.o.o.

TEKST: S. P.              FOTO: Ilustracija

Slavonski ©   2013 - 2024 sva prava pridržana
hosting: Plus hosting web: exdizajn