MALONOGOMETNI KUP REGIJE ISTOK – Jakšićani izgubili golom u posljednjoj minuti utakmice | Slavonski.hr

Datum objave: 30. 11. 2017. | Kategorija: Sport

N

POŽEGA – Utakmica pretkola Hrvatskog malonogometnog kupa regije Istok između Malonogometnog kluba Jakšić i Malonogometnog kluba Aurelia iz Vinkovaca odigrana je danas u Sportskoj dvorani Tomislav Pirc. Nažalost, igrači MNK Jakšić nisu uspjeli plasirati se među 32 ekipe koje će igrati završnicu Kupa.

Naime, izgubili su rezultatom 3:4 protiv gostiju iz Vinkovaca. Utakmica je bila zanimljiva i napeta, poveli su gosti prvim golom Petra Pedića već u drugoj minuti da bi Jakšićani izjednačili u 12. minuti pogotkom Ivana Jakeševića, a do kraja prvog dijela i okrenuli rezultat prvim golom Željka Parubeka u 18. minuti. Tim se rezultatom otišlo na odmor.

1

U drugom poluvremenu gosti su pojačali ritam i na kraju slavili, ponajviše zbog duže klupe, odnosno većeg broja rezervnih igrača koji su fizički iznijeli utakmicu do pobjede. Gol za 2:2 zabio je Marin Ležaić u 29. minuti, a za 2:3 isti igrač u 32. minuti. Jakšićani su nakon toga uspjeli još jednom izjednačiti drugim golom Parubeka u 34. minuti susreta. Vinkovčani su se ipak izborili za pobjedu u 39. minuti drugim golom Pedića. Nažalost, za novo izjednačenje jednostavno više nije bilo vremena ni snage.

TEKST: B. Miščević     FOTO: B. Miščević