JUDO KLUB VIGORO – Iz Vinkovaca s 15 medalja! | Slavonski.hr

JUDO KLUB VIGORO – Iz Vinkovaca s 15 medalja!

Datum objave: 30. 9. 2018. | Kategorija: Sport

KUTJEVO – Na jakom međunarodnom judo turniru “Kup Željko Higl” održanom ovog vikenda u Vinkovcima, kutjevački judo klub Jigoro nastupio je sa 16 natjecatelja koji su se, u konkurenciji preko 370 natjecatelja iz 41 kluba i 5 država,kući vratili s 15 medalja i peharom za osvojeno ekipno 5. mjesto.

Osvojeno je 6 zlata, 7 srebrnih i 2 brončane medalje. Ekipu su vodili treneri Hrvoje Prevolšek i Robert Garc. Zlato su osvojili: Ivona Švajda koja je osvojila i srebro u većoj uzrasnoj kategoriji, Ivona Bošnjak koja je također osvojila i srebro u većoj uzrasnoj kategoriji, Ela Škopec, Ela Mijoković, Goran Miloš i Marta Vidmar koja je osvojila i srebro u većoj uzrasnoj kategoriji. Osim spomenutih srebrom su se okitili i Vanesa Grgurić, Dorijan Benčić, Lana Knaus i Marija Marjanović. Brončanu medalju kući su ponijeli Lorena Grgurić i Vinko Šapina.

Za kutjevačke mlade judaše nema odmora, jer već idući vikend jedna ekipa ide u Austriju, a druga u Srbiju na međunarodne turnire.

TEKST: S. P.     FOTO: H. P.