JUDO KLUB KUTJEVO – Čak 20 medalja s međunarodnog turnira u Kaknju | Slavonski.hr

JUDO KLUB KUTJEVO – Čak 20 medalja s međunarodnog turnira u Kaknju

Datum objave: 11. 12. 2017. | Kategorija: Sport

n

KUTJEVO/ ČAGLIN – Na 10. međunarodnom turniru u Kaknju (BiH) u konkurenciji 400 natjecatelja iz 34 kluba i četiri države, Judo klub “Kutjevo” sa svojom sekcijom iz Čaglina bio je jedini predstavnik Hrvatske. Nastupili su sa 16 natjecatelja, te osvojili čak 20 medalja – 8 zlatnih, 6 srebrnih i 6 brončanih.

Zlatnu medalju osvojili su: Ivona Švajda, Matej Kukić, Lana Knaus, Marin Knaus, Vinko Šapina, Goran Miloš, Nina Barić te Iva Vidmar. Srebrnu medalju osvojili su Ela Škopec, Marta Vidmar Marija Marjanović, Nina Barić, (u starijem uzrastu), Iva Vidmar (u starijem uzrastu) te Sara Hrčka (u starijem uzrastu). Brončanu medalju osvojili su: Lorena Grgurić, Ela Škopec(u starijem uzrastu, Jakov Šipoš, Jona Šipoš, Marta Vidmar ( u starijem uzrastu) i Goran Miloš (u starijem uzrastu).

nn

U konkurenciji 34 klubova, judo klub „KUTJEVO“ osvojio je ukupno 2. mjesto, sa samo četiri boda zaostatka za vodećim. “Naši judaši bogatiji su za još jedno iskustvo, stekli su puno novih prijatelja ali i prikupili veliki broj poziva za nova nadolazeća natjecanja,” rekao je trener Hrvoje Prevolšek.

TEKST: S. P.        FOTO: I.Š.