JUDO KLUB JIGORO – Lana Knaus najbolja na međunarodnom turniru u Doboju | Slavonski.hr

JUDO KLUB JIGORO – Lana Knaus najbolja na međunarodnom turniru u Doboju

Datum objave: 23. 6. 2019. | Kategorija: Sport

KUTJEVO – Judo klub Jigoro nastupio je na jakom međunarodnom judo turniru održanom u Doboju. U velikoj konkurenciji od preko 500 natjecatelja iz 50 klubova iz 8 europskih zemalja JK Jigoro nastupio je s 18 natjecatelja te ostvario izvrsne rezultate. Lana Knaus uz zlatnu medalju, proglašena je najboljom natjecateljicom u svom uzrastu.

Zlatnu medalju osvojila je Lana Knaus koja je ujedno i proglašena najboljom natjecateljicom na turniru u svom uzrastu, srebrnu medalju osvojio je Marin Knaus, dok su brončanu medalju osvojili Ivona bošnjak, Tena Trtanj, Melani Vukelić, Elizabeta Šimić, Matko Mijoković, petar Marjanović i Matej Kukić.

Jigoro je osvojio i ekipno prvo mjesto u konkurenciji djevojčica do 11 godina. Ekipu su vodili treneri Hrvoje Prevolšek i Robert Garc.

TEKST: S. P.       FOTO: JK Jigoro