JK JIGORO – Ekipno drugi u Sanskom Mostu | Slavonski.hr

JK JIGORO – Ekipno drugi u Sanskom Mostu

Datum objave: 30. 6. 2019. | Kategorija: Sport

KUTJEVO – Na 1.međunarodnom judo turniru održanom u Sanskom Mostu u BIH, nastupili su judaši iz judo kluba JIGORO. U konkurenciji 11 ekipa s oko 130 natjecatelja, Jigoro je nastupio sa 7 natjecatelja te kući odnijeli skoro 100-postotni učinak, 5 zlata i 2 srebra!

Izvrsne borbe odradili su Ivona Švajda, Ela Škopec, Ela Mijoković, Matko Mijoković te Matej Kukić te osvojili zlata u svojim kategorijama. Nešto manje uspjeha u finalu i sportske sreće su bili Marta Vidmar i Petar Marjanović koji su osvojili srebro u svojoj kategoriji.

U ukupnom poretku, ekipa Jigora osvojila je 2.mjesto što je iznimno veliki uspjeh sa samo 7 natjecatelja koji su danas bili i više nego motivirani i raspoloženi za borbe. Ekipu su vodili treneri Hrvoje  Prevolšek i Robert Garc.

TEKST: S. P.        FOTO: JK Jigoro